Warszawa - Klub Osób Jąkających się

czwartek, 28 marzec 2024 r, godzina 14:33
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Dziecko jąkające się w szkole - jak pomóc?

Cel artykułu

Ostatnio powrócił czy nawet eksplodował w debatach publicznych problem agresji i nietolerancji. Wywołali go politycy, ale przecież dotyczy on i doskwiera ogółowi społeczeństwa. Większość z nas spotyka się z przejawami agresji i wrogości do inności na każdym kroku. Czasami dotyka to nas bezpośrednio, w wielu innych sytuacjach jesteśmy tylko świadkami zachowań agresywnych w stosunku do naszych bliźnich i zastanawiamy się jak im przeciwdziałać. Osobami szczególnie zainteresowanymi sposobami radzenia sobie z przejawami lekceważenia, dokuczania, czy nawet niszczenia jednostek w jakiś sposób różniących się czy odbiegających od „tak zwanej normy” są nauczyciele. Spotykają się oni z tymi problemami na co dzień, w trakcie wykonywania swoich codziennych obowiązków związanych z nauczaniem ale także, a może przede wszystkim, wychowywaniem dzieci i młodzieży. W każdej klasie są „inni”. Mniej lub bardziej zdolni...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 27204   odsł. niepowt. - 22018   użytkownicy - 6177