Warszawa - Klub Osób Jąkających się

niedziela, 14 lipiec 2024 r, godzina 08:55

Cotygodniowe spotkania klubowe

Nasze spotkania odbywają się w Warszawie w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30 w sali - 1, od października do czerwca.

W ostatnim roku zajęcia były prowa­dzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!


Audycja o jąkaniu w radiu Józef

Serdecznie zapraszamy do wysłu­chania jednej z audycji o niepełno­sprawnych z cyklu "Stacja akceptacja" w radiu Józef. Program nt. problemu jąkania, z udziałem klubowiczów Jarka oraz Ewy został wyemitowany dnia 24 stycznia 2009 r.

Kliknij tutaj aby pobrać audycję.


O jąkaniu

  • Czym jest właściwie jąkanie?
  • Jakie są stosowane sposoby leczenia jąkania?
  • Co to jest klub samopomocy osób jąkających się?
Ogólnej odpowiedzi na te i inne pytania udziela krótko ten artykuł.


Relacja z klubowego spotkania wielkanocnego w 2010 r.
Zamieszczono dnia: 20.05.2010

Zgodnie z planem dnia 31 marca odbyło się nasze tradycyjne klubowe spotkanie wielkanocne. Niestety relacja jest odrobinę opóźniona (za co bardzo przepraszamy), ze względu na inne pilne prace przy stronie internetowej (m.in. otworzyliśmy nowy, długo oczekiwany dział - kronika spotkań). Na spotkaniu obecnych było 11 osób (Boguś, Robert, Artur, Hubert, Dagmara, Daniela, Rafał, dwóch Jarków, pan Krzysztof oraz pani Edyta - opiekunka grupy młodzieżowej naszego klubu) - to niestety dość mało jak na standard naszych świątecznych spotkań, jednak jak to bywa co roku na naszych klubowych "jajeczkach" nie zabrakło ciepła, wzajemnej serdeczności, składania życzeń i smacznych, świątecznych potraw. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym osobom! Po spotkaniu osoby chętne kontynuowały integrację w pobliskim pubie Zachcianek.


Dyskusja z panią Edytą - opiekunką grupy młodzieżowej. Od lewej: Dagmara, Daniela, Rafał, Jarek oraz pani Edyta

Pomimo kiepskiej frekfencji na spotkaniu, wywiązała się bardzo ciekawa i owocna dyskusja n.t. formuły naszych spotkań oraz kształtu strony internetowej. Taka dyskusja w ostatnim czasie jest bardzo potrzebna, ze względu na małe urozmaicenie naszych zajęć. Patrząc z perspektywy 2 miesięcy, nasze wielkanocne spotkanie bardzo dużo wniosło, jeśli chodzi o formułę spotkań. Powróciliśmy do dobrego zwyczaju przygotowywania i prowadzenia zajęć przez wyznaczoną poprzedniego tygodnia osobę. Za nami już kilka naprawdę pasjonujących spotkań wg tej zasady!

Efektem naszego świątecznego spotkania jest również nowy dział na stronie internetowej  (kronika spotkań) oraz informacja n.t. spotkań naszej grupy młodzieżowej.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z naszego spotkania!


© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 33242   odsł. niepowt. - 26712   użytkownicy - 6877
UPDATE command denied to user 'jakanie'@'10.12.20.3' for table 'p_wi_pages'