Warszawa - Klub Osób Jąkających się

poniedziałek, 22 lipiec 2024 r, godzina 19:14
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Relacja z klubowego spotkania wielkanocnego w 2010 r.

Zgodnie z planem dnia 31 marca odbyło się nasze tradycyjne klubowe spotkanie wielkanocne. Niestety relacja jest odrobinę opóźniona (za co bardzo przepraszamy), ze względu na inne pilne prace przy stronie internetowej (m.in. otworzyliśmy nowy, długo oczekiwany dział - kronika spotkań). Na spotkaniu obecnych było 11 osób (Boguś, Robert, Artur, Hubert, Dagmara, Daniela, Rafał, dwóch Jarków, pan Krzysztof oraz pani Edyta - opiekunka grupy młodzieżowej naszego klubu) - to niestety dość mało jak na standard naszych świątecznych spotkań, jednak jak to bywa co roku na naszych klubowych "jajeczkach" nie zabrakło ciepła, wzajemnej serdeczności, składania życzeń i smacznych, świątecznych potraw. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym osobom! Po spotkaniu osoby chętne kontynuowały integrację w pobliskim pubie Zachcianek.

...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 32631   odsł. niepowt. - 26209   użytkownicy - 6786
UPDATE command denied to user 'jakanie'@'10.12.20.42' for table 'p_wi_pages'