Koniec tegorocznych zajęć oraz nasze spotkania w okresie wakacyjnym

Niestety nadszedł czas końca naszych tegorocznych spotkań
- 4 lipca odbyły się ostatnie zajęcia.

Tak jak już to miało miejsce w zeszłych latach, w okresie wakacji będziemy się spotykać towarzysko w środy, o godzinie 18, w "Piwiarni" Warki przy ulicy
Wilczej 35/41
. Zajęcia w poradni wznowimy w połowie września,
o czym będziemy informować.

Serdecznie zapraszamy na spotkania!

Warszawa - Klub Osób Jąkających się

poniedziałek, 16 lipiec 2018 r, godzina 18:02
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
O jąkaniu

Mało kto z ludzi zastanawia się dłużej nad problemem jąkania. Terminem tym określamy ogólnie zaburzenia płynności mowy. Problemy te u niektórych są jedynie nieznaczne, a u innych bardzo dokuczliwe, czasem wręcz uniemożli­wiające normalne życie. Jąkanie wbrew pozorom jest poważnym problemem społecznym, ponieważ aż ok. 2% społeczeństwa jąka się. Wśród dzieci, współczynnik ten, wg niektórych badań, może być nawet kilkukrotnie wyższy! Na szczęście u części dzieci jest to tzw. jąkanie fizjologiczne, które przez wielu uważane jest za pewien etap rozwoju mowy i jąkanie samo ustępuje po pewnym czasie (więcej szczegółów na ten temat w artykule "Prawidłowa niepłynność mowy a jąkanie" - przyp. red.).

Osoby jąkające niezwykle łatwo izolują się od społeczeństwa, ponieważ bardzo często są źle przyjmowane przez nieuświadomionych w tym względzie innych ludzi. Osoby jąkające...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.
Kontakt telefoniczny: dr Krzysztof Szamburski, tel.: 22 822 06 11 lub 22 822 36 01 w. 101, tel. kom.: 664 498 341

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 37017   odsł. niepowt. - 30658   użytkownicy - 12316