Nasze spotkania w okresie wakacyjnym

Dnia 29 czerwca odbyły się nasze ostatnie w tym roku szkolnym klubowe zajęcia w poradni TOP. Ze względu na wakacyjne godziny pracy poradni, musimy zmienić lokalizację naszych spotkań. W ostatnich latach tradycją stały się nasze letnie spotkania w piwiarni Warki przy ulicy Wilczej 35/41. Najbliższe spotkanie w letniej konwencji odbędzie się dnia 6 lipca, o godzinie 18:30 właśnie w "Warce" - serdecznie zapraszamy!

Kolejne letnie spotkania, dzięki uprzejmości naszej serdecznej koleżanki Oli Jastrzębowskiej, która zobowiązała się je prowadzić, będą się odbywały w budynku C Akademii Pedagogiki Specjalnej, w sali nr 3090 - bardzo dziękujemy! :-) Na spotkaniach jak najbardziej będziemy ćwiczyć, jednak na pewno w luźniejszej, letniej atmosferze. Po zajęciach, kontynuując środowe spotkania integracyjne przy przysłowiowym "piwie", będziemy się spotykać w okolicach godz. 20 w pubie Pivovar przy ul. Rokosowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!

Warszawa - Klub Osób Jąkających się

środa, 31 sierpień 2016 r, godzina 08:11
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:45, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Ogólnopolski Zjazd Osób Jąkajacych się w Warszawie 2011 - zaproszenie

W dniach 21-23 października 2011 r. (piątek-niedziela) w Warszawie odbędzie się tradycyjny, coroczny Ogólnopolski Zjazd Osób Jąkających Się i Ich Przyjaciół. Temat przewodni tegorocznego spotkania to "Przełammy stereotypy - szanse i zagrożenia dla osób jąkających się na rynku pracy". Zjazd jest doskonałą okazją do spotkania się zarówno samych osób jąkających jak i specjalistów zajmujących się terapią jąkania. Spotkania integracyjne na zjeździe zawsze stanowią niesamowite przeżycie, które pamięta się nawet po wielu latach! Poza aspektem towarzyskim, bardzo ważny jest również wymiar terapeutyczny zjazdu - jest on znakomitą okazją do zapoznania się z nowościami w zakresie terapii i do konsultacji z najznakomitszymi specjalistami w Polsce. Zjazd to również możliwość ćwiczeń logopedycznych i pracy psychologicznej, która jak wiemy, jest podstawą każdej skutecznej terapii. Dlatego organizowane są wykłady i warsztaty, prowadzone przez specjalistów (logopedów,...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.
Kontakt telefoniczny: dr Krzysztof Szamburski, tel.: 22 822 06 11 lub 22 822 36 01 w. 101, tel. kom.: 664 498 341

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 45600   odsł. niepowt. - 28475   użytkownicy - 8361