Nasze spotkania w okresie wakacyjnym

Dnia 29 czerwca odbyły się nasze ostatnie w tym roku szkolnym klubowe zajęcia w poradni TOP. Ze względu na wakacyjne godziny pracy poradni, musimy zmienić lokalizację naszych spotkań. W ostatnich latach tradycją stały się nasze letnie spotkania w piwiarni Warki przy ulicy Wilczej 35/41. Najbliższe spotkanie w letniej konwencji odbędzie się dnia 6 lipca, o godzinie 18:30 właśnie w "Warce" - serdecznie zapraszamy!

Kolejne letnie spotkania, dzięki uprzejmości naszej serdecznej koleżanki Oli Jastrzębowskiej, która zobowiązała się je prowadzić, będą się odbywały w budynku C Akademii Pedagogiki Specjalnej, w sali nr 3090 - bardzo dziękujemy! :-) Na spotkaniach jak najbardziej będziemy ćwiczyć, jednak na pewno w luźniejszej, letniej atmosferze. Po zajęciach, kontynuując środowe spotkania integracyjne przy przysłowiowym "piwie", będziemy się spotykać w okolicach godz. 20 w pubie Pivovar przy ul. Rokosowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!

Warszawa - Klub Osób Jąkających się

niedziela, 25 wrzesień 2016 r, godzina 10:45
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:45, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Pomyśl o sobie i swoim jąkaniu - sześć grzechów głównych, które być może popełniasz?

Myślę, że często zastanawiasz się, dlaczego to Ciebie spotkało, że jąkasz się i jakie życie byłoby piękne, gdybyś mówił płynnie od zawsze lub jak bardzo zmieniło by się, gdybyś przestał jąkać się od jutra. To jest naturalne i powszechne, bo wbrew temu, co Tobie się wydaje, inni ludzie też mają swoje problemy, mimo iż mówią płynnie. Tak więc możesz przyjąć za pewnik, że inni też mają coś, co im przeszkadza w realizacji marzeń i zamierzeń i święcie wierzą, iż ich życie potoczyło by się inaczej, znacznie lepiej, gdyby nie „to coś”, co boli, przeszkadza, uniemożliwia czy przynajmniej dokucza. Problemy ludzkie mają najrozmaitszy charakter i odbierane są subiektywnie, to znaczy dla każdego jego „nieszczęście” jest niepowtarzalne i największe, a inni w swoich przesadzają, to znaczy przywiązują do nich zbyt dużą rolę - znacznie przewyższającą wagę ograniczenia.

Możesz jednak trwać w poczuciu niesprawie­dliwości...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.
Kontakt telefoniczny: dr Krzysztof Szamburski, tel.: 22 822 06 11 lub 22 822 36 01 w. 101, tel. kom.: 664 498 341

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 45304   odsł. niepowt. - 28389   użytkownicy - 8351