Warszawa - Klub Osób Jąkających się

wtorek, 21 maj 2024 r, godzina 04:13
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Relacja z Ogólnopolskiego Zjazdu Osób Jąkajacych się w Warszawie w 2011 r.

W czasie ostatnich ciepłych dni w tym roku 21-23 października 2011 r. odbył się tradycyjny Ogólnopolski Zjazd Osób Jąkających się. Organizatorem tegorocznego zjazdu był Warszawski Klub „J”. Tematem przewodnim zjazdu było hasło: „Przełammy stereotypy – szanse i zagrożenia dla osób jąkających się.” Uczestnicy zjazdu byli zakwaterowani w warszawskim Domu Asystenta Wojskowej Akademii Technicznej.

Jak co roku zjazd oficjalnie rozpoczęły „Nocne Jotów rozmowy” dedykowane w tym roku śp. prof. dr hab. Bogdanowi Adamczykowi. Prof. Adamczyk przez wiele lat zajmował się problemami terapii jąkania, był twórcą metody „Echo” korektora mowy oraz ogólnopolskiego echo-telefonicznego systemu korekcji mowy. Był Wiceprzewodniczącym i Przewodniczącym Polskiego Towarzystwa Logopedycznego oraz Redaktorem Naczelnym rocznika „Logopedia”. Został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 37323   odsł. niepowt. - 29831   użytkownicy - 7892
UPDATE command denied to user 'jakanie'@'10.12.20.3' for table 'p_wi_pages'