Nasze spotkania w okresie wakacyjnym

Dnia 29 czerwca odbyły się nasze ostatnie w tym roku szkolnym klubowe zajęcia w poradni TOP. Ze względu na wakacyjne godziny pracy poradni, musimy zmienić lokalizację naszych spotkań. W ostatnich latach tradycją stały się nasze letnie spotkania w piwiarni Warki przy ulicy Wilczej 35/41. Najbliższe spotkanie w letniej konwencji odbędzie się dnia 6 lipca, o godzinie 18:30 właśnie w "Warce" - serdecznie zapraszamy!

Kolejne letnie spotkania, dzięki uprzejmości naszej serdecznej koleżanki Oli Jastrzębowskiej, która zobowiązała się je prowadzić, będą się odbywały w budynku C Akademii Pedagogiki Specjalnej, w sali nr 3090 - bardzo dziękujemy! :-) Na spotkaniach jak najbardziej będziemy ćwiczyć, jednak na pewno w luźniejszej, letniej atmosferze. Po zajęciach, kontynuując środowe spotkania integracyjne przy przysłowiowym "piwie", będziemy się spotykać w okolicach godz. 20 w pubie Pivovar przy ul. Rokosowskiej 8.

Serdecznie zapraszamy!

Warszawa - Klub Osób Jąkających się

sobota, 30 lipiec 2016 r, godzina 18:50
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:45, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Terapia mowy

Myślę, że większość ludzi traktuje jąkanie tak, jak każdy inny fizyczny problem. Jeśli boli Cię głowa zażywasz aspirynę i ból przechodzi. Możesz domyślać się, że ból głowy jest objawem jakiejś innej, właściwej przyczyny, ale najprawdo­podobniej będziesz czekał aż przyczyna sama zniknie po zażyciu lekarstwa. Nasza wiara w medycynę zaczyna się od początku naszego życia. Chcemy, aby coś na nas wpłynęło, zadziałało bez żadnego wysiłku z naszej strony.

Tabletka likwiduje problem bez naszego udziału, a więc wydaje nam się, że zmienia ona nas samych, likwiduje to, co boli w człowieku. Raz słyszałem czteroletnie dziecko, które jąkając się powiedziało do swojej mamy: „Daj mi lekarstwo, żebym mógł mówić”. To zdanie głęboko utkwiło mi w pamięci. Tak naprawdę, to nie chodzi o to, czy lekarstwa mogą mieć wpływ (pośredni lub bezpośredni) na mowę, ale że do chwili obecnej, nie ma skutecznego środka medycznego likwidującego jąkanie i nie ma się co łudzić,...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.
Kontakt telefoniczny: dr Krzysztof Szamburski, tel.: 22 822 06 11 lub 22 822 36 01 w. 101, tel. kom.: 664 498 341

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 35169   odsł. niepowt. - 28006   użytkownicy - 8239