Warszawa - Klub Osób Jąkających się

niedziela, 14 lipiec 2024 r, godzina 07:17

Cotygodniowe spotkania klubowe

Nasze spotkania odbywają się w Warszawie w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30 w sali - 1, od października do czerwca.

W ostatnim roku zajęcia były prowa­dzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!


Audycja o jąkaniu w radiu Józef

Serdecznie zapraszamy do wysłu­chania jednej z audycji o niepełno­sprawnych z cyklu "Stacja akceptacja" w radiu Józef. Program nt. problemu jąkania, z udziałem klubowiczów Jarka oraz Ewy został wyemitowany dnia 24 stycznia 2009 r.

Kliknij tutaj aby pobrać audycję.


O jąkaniu

  • Czym jest właściwie jąkanie?
  • Jakie są stosowane sposoby leczenia jąkania?
  • Co to jest klub samopomocy osób jąkających się?
Ogólnej odpowiedzi na te i inne pytania udziela krótko ten artykuł.


Relacja z klubowego spotkania wigilijnego w 2008 r.
Zamieszczono dnia: 11.01.2009


Nasz suto zastawiony stół ;-)

Nasze klubowe spotkanie wigilijne odbyło się zgodnie z planem, dnia 17 grudnia 2008r. Jak co roku, zgromadziło ono sporo osób (w tym roku odbrobinę mniej, bo 12, zapewne ze względu na epidemię grypy w naszych szeregach), zarówno tych obecnie uczęszczajacych na nasze spotkania, jak i naszych "weteranów", tzn. dawnych bywalców ;-) Spotkania takie są doskonała okazją do wymiany doświadczeń z osobami najbardziej doświadczonymi tzn. tymi którzy niestety nie pojawiają się juz zbyt często na spotkaniach, ponieważ nie potrzebuja już na nie uczęszczać (poradzili sobie z problemem jąkania).

No ale spotkanie wigilijne, to również poza wspaniałym towarzystwem i gorącymi dyskusjami, dobre, świąteczne jedzenie, dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń i wspólne kolendowanie ;-) W tym roku nie zabrakło żadnego z tych elementów - nawet ostatniego, dzięki naszemu nowemu, wszechstronnie uzdolnionemu muzycznie koledze Tomkowi!

W tym roku nasz suto zastawiony stół może nie był tak bogaty w różnorodność potraw, jednak był zdecydowanie odpowiedni dla koneserów wszelkiej maści sałatek, owoców, ciast (m.in. produkcji naszego znakomitego cukiernika - kolegi Jarka!) oraz ciasteczek. Te specyjały można było popić pysznym barszczykiem.


A na koniec nasze wspólne zdjecie

Ech... co tu się rozpisywać - wystarczy obejrzeć więcej zdjęć ;-)


© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 33244   odsł. niepowt. - 26714   użytkownicy - 6878
UPDATE command denied to user 'jakanie'@'10.12.20.3' for table 'p_wi_pages'