Warszawa - Klub Osób Jąkających się

czwartek, 20 czerwiec 2024 r, godzina 11:00
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Relacja z Turnusu Rehabilitacyjnego dla Osób Jąkających się w Darłówku w 2010 r.

Lipiec oraz sierpień to upragniony czas letnich urlopów, na który czekamy cały rok. Niestety niedawno czas ten dobiegł końca, zaczął się wrzesień, a wraz z nim coraz bardziej jesienna aura. Słota za oknem jednak sprzyja wakacyjnym wspomnieniom, co jest bardzo dobrym sposobem na poprawę nastroju. Na szczęście jest co wspominać! W tym roku, w dniach 1-15 sierpnia, odbył się coroczny turnus rehabilitacyjny dla osób jąkających się organizowany przez Fundację Frogos oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Jąkających się „OSTOJA”. Odbył się on po raz trzeci w Darłówku - niezwykle urokliwym miejscu nad polskim morzem (poprzednie turnusy w Darłówku miały miejsce w latach 2005 oraz 2007). Byliśmy zakwaterowani w sprawdzonym przy poprzednich turnusach ośrodku „Urszula” znajdującym się jedynie kilkadziesiąt metrów od morza. Ośrodek tym razem był świeżo po przebudowie co zapewne po części wpłynęło na gorsze warunki niż te, których się spodziewaliśmy. Mimo pewnych...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 34765   odsł. niepowt. - 27951   użytkownicy - 7124
UPDATE command denied to user 'jakanie'@'10.12.20.6' for table 'p_wi_pages'