Warszawa - Klub Osób Jąkających się

piątek, 12 lipiec 2024 r, godzina 10:33
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Spojrzenie na terapię jąkania metodą prof. L. Arutiunian

Poniżej przedstawiam swoje uwagi na temat terapii jąkania opartej na metodzie prof. L. Arutiunian (w pisowni oryginalnej: Лилия Зиновьевна Арутюнян, to na wypadek, gdyby ktoś szukał materiałów na stronach rosyjsko­języcznych).

Metoda ta przedstawiona jest w referacie "PROGRAM TRWAŁEJ NORMALIZACJI MOWY JĄKAJĄCYCH SIĘ" oraz na stronach terapeutów pracujących tą metodą.

Metodę poznałem także dzięki temu, że brałem udział w terapii prowadzonej tą metodą. Terapia zrobiła na mnie dość dobre wrażenie (zwłaszcza na początku), choć teraz, z perspektywy, mam uwagi i zastrzeżenia odnośnie niektórych jej aspektów. Ma też gorszą opinię o sposobie prowadzenia terapii oraz wiedzy osoby prowadzącej terapię,...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 33354   odsł. niepowt. - 26801   użytkownicy - 6899
UPDATE command denied to user 'jakanie'@'10.12.20.4' for table 'p_wi_pages'