Warszawa - Klub Osób Jąkających się

niedziela, 14 lipiec 2024 r, godzina 08:42
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Kilka słów o turnusach rehabilitacyjnych oraz zaproszenie

Tak jak co roku, w miesiacach wakacyjnych planowane są turnusy rehabilitacyjne dla osób jąkających się. Wyjazdy te są organizowane m.in. przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Jąkających się wraz z Fundacją Frogos (w tym - 2009 - roku w Murzasichle obok Zakopanego) oraz inny - przez poradnię Ad-Verbum z Warszawy (tradycyjnie odbędzie się on w Łebie).

Na turnusach odbywają się kompleksowe zajęcia terapeutyczne prowadzone przez najlepszych specjalistów psychologów oraz logopedów, po kilka godzin dziennie. Poza terapią na turnusach realizowany jest bogaty program rekreacyjno-integracyjny. Turnusy są bardzo dobrą okazją do aktywnego wypoczynku (najczęściej w górach lub nad morzem), organizowanych jest wiele wycieczek, zajęć sportowych, wspólnych imprez i zajęć integracyjnych. Całość z tych zajęć...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 33242   odsł. niepowt. - 26712   użytkownicy - 6877
UPDATE command denied to user 'jakanie'@'10.12.20.3' for table 'p_wi_pages'