Warszawa - Klub Osób Jąkających się

wtorek, 25 czerwiec 2024 r, godzina 04:45
Krótko o nas

Warszawski Klub Osób Jąkających się powstał już ponad 20 lat temu, jako grupa samopomocy dla osób jąkających, wspomagająca terapię indywidualną pacjentów.

Zajęcia klubowe były prowadzone już przez wielu terapeutów oraz w kilku różnych lokalizacjach, jednak zawsze cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

Obecnie nasze spotkania odbywają się w poradni "TOP" w środy ok. godziny 18:30, od października do czerwca. W ostatnim roku zajecia były prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce - dra Krzysztofa Szamburskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły
Relacja z klubowego spotkania wigilijnego w 2008 r.


Nasz suto zastawiony stół ;-)

Nasze klubowe spotkanie wigilijne odbyło się zgodnie z planem, dnia 17 grudnia 2008r. Jak co roku, zgromadziło ono sporo osób (w tym roku odbrobinę mniej, bo 12, zapewne ze względu na epidemię grypy w naszych szeregach), zarówno tych obecnie uczęszczajacych na nasze spotkania, jak i naszych "weteranów", tzn. dawnych bywalców ;-) Spotkania takie są doskonała okazją do wymiany doświadczeń z osobami najbardziej doświadczonymi tzn. tymi którzy niestety nie pojawiają się juz zbyt często na spotkaniach, ponieważ nie potrzebuja już na nie uczęszczać (poradzili sobie z problemem jąkania).

No ale spotkanie wigilijne, to również poza wspaniałym towarzystwem i gorącymi dyskusjami, dobre, świąteczne jedzenie, dzielenie się opłatkiem, składanie sobie...

więcej ...

Najczęściej odwiedzane w ostatnim miesiącu
Najnowsze artykuły
© 2008 - 2012, Warszawski Klub "J", kontakt: kontakt@jakanie.waw.pl

Wszystkich chętnych na nasze spotkania zapraszamy w każdą środę, na godzinę 18:30.
Spotkania odbywają się w sali nr 105 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" , ul. Raszyńska 8/10, 02-026 Warszawa.

Statystyki strony z ostatniego roku:    odsłony - 34550   odsł. niepowt. - 27776   użytkownicy - 7064
UPDATE command denied to user 'jakanie'@'10.12.20.42' for table 'p_wi_pages'